Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Антипірени та вогнезахисні фарби » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Антипірени та вогнезахисні фарби

Для підвищення вогнестійкості матеріалів використовують спеціальні речовини - антипірени. Застосування антипіренів базується на плавленні при дії вогню на матеріал легкоплавких речовин, що вводяться в склад матеріалу, (наприклад, солей борної кислоти - бури, Na2B407, солей фосфорної та кремнієвої кислот: Діаммоній фосфат, амофос, сірчанокислий амоній), або на розкладанні при нагріванні речовин , що виділяють гази, які не підтримують горіння, (наприклад, аміак, сірчистий газ). У першому випадку частина тепла витрачається на плавлення антипіренів, що підвищує температуру займання, у другому - негорючі гази, що виділяються при розкладанні солей, перешкоджають поширенню полум'я.

Вимоги, що пред'являються до антипіреном:
Перешкоджати горіння і тління захищається матеріалу.
Не викликати корозії металевих частин.
Довготривалість дії.
Не підвищувати гігроскопічних властивостей деревини.
Не бути отруйними для людей і тварин.
Не впливати на лакофарбові покриття, нанесені на деревину, що піддаються обробці.
Забезпечувати (самостійно або спільно з вводяться в одному розчині антисептиками) біостійкість просочуємо матеріалу.
Не створювати труднощів при механічній обробці матеріалу.
Не впливати на властивості просочуємо матеріалу.
Одним з кращих антипіренів є Діаммоній фосфат, який при нагріванні виділяє оксиди фосфору, що покривають деревину захисною плівкою, і негорючий газ аміак. Діаммоній фосфат зазвичай застосовується в суміші з сульфатом амонію. Хорошим антипіреном є також суміш фосфорнокислого натрію з сульфатом амонію. Як антипірену може бути використана і суміш бури з борною кислотою (у співвідношенні 1:1).

Для комбінованого захисту дерев'яних конструкцій від вогню і гниття в антипірени повинні додаватися антисептики (наприклад, фтористий натрій), які не знижують вогнезахисних властивостей антипіренів. Антипірени вводяться в деревину просоченням в автоклавах або в гарячо-холодних ваннах, а також при поверхневій обробці шляхом нанесення пензлем або фарбопультом.

Вогнезахисна фарба - суміш сполучного, пігменту і наповнювача, яка здатна до мимовільного затвердінню, причому утворюється плівка може служити як для вогнезахисту, так і для декоративних цілей.

Вогнезахисні фарби найчастіше готуються з використанням калієвого рідкого (силікатної) скла. Натрієвий силікат при знаходженні у вологих умовах дасть на поверхні більше висолів - білих нальотів, ніж калієвий. До складу вогнестійких силікатних фарб входять у відповідних пропорціях вогнестійкі наповнювачі, білила, кольоровий пігмент, калієве рідке скло і спеціальні добавки. Як наповнювач найчастіше використовується мелений спучений (невспученний) вермикуліт, перліт, тальк, волокна каолінового вати, розпушеної азбесту.


Вогнезахисні фарби заводського виробництва випускаються в двухтарной упаковці. Суху суміш змішують з температуростійкість сполучною на місці проведення робіт. При цьому фарба, готова до вживання, зберігає свою придатність (життєстійкість) протягом 6-12 годин.

Забарвлення здійснюється за погрунтовану сполучною поверхні в два шари з допомогою кисті, валика або набризком.

Вогнестійкі фарби на рідкому склі застосовують для внутрішніх оздоблювальних робіт (вогнезахисною фарбування стін, стель, вогнезахисних завіс в театрах, кінотеатрах та інших видовищних приміщеннях); для підвищення вогнестійкості дерев'яних конструкцій з ДВП і ДСП.

Органосілікатние композиції можна використовувати для фарбування елементів екстер'єру, металевих конструкцій.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26