Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Вогнезахисні пасти і штукатурки » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Вогнезахисні пасти і штукатурки

Вогнезахист будівельних конструкцій може здійснюватися обмазкою (або механічним нанесенням, напиленням) вогнезахисними пастами і вогнезахисними штукатурками.

Товщина шару вогнезахисних паст зазвичай не перевищує 0,5 -1 см, штукатурок - 2-4 см.

Основна відмінність вогнезахисних паст і штукатурок від звичайних цементно-піщаних шпатлівок і розчинних штукатурних сумішей - це відсутність в якості сполучного портландцементу і заповнювача у вигляді кварцового піску. Як відомо, портландцемент при твердінні поряд з гідросилікатів, гідроалюмінатамі і гідроферрітамі виділяє гідроксид кальцію, який при дії температур понад 550оС розкладається. При гасінні пожежі водою (або просто в контакті з вологим повітрям) йде зворотна реакція, при цьому продукт гідратації збільшується в об'ємі в 2 рази. Гашене вапно 'рве' поверхневий шар, утворюються 'дутики', тріщини, які сприяють проникненню вогню всередину конструкції. Суміші з використанням кварцового піску також не вогнестійкі.

Вогнезахисні пасти і штукатурні розчини готують на основі силікатної рідкого скла, будівельного гіпсу, цементу глиноземистого, на пуцоланових цементах. В якості заповнювача використовується спучений (або невспученний) вермикуліт, перліт, діатоміт, трепел, вулканічна пемза, вулканічний туф і ін Застосовують також волокнисті наповнювачі: каоліновий вату та інші мінеральні волокна, розпушеної азбест.

Найпростіші вогнезахисні пасти робляться з використанням місцевих 'худих' глин в суміші з водним розчином сульфітно-дріжджового лугу (СДЩ); гіпсового тіста з волокнистим мінеральним наповнювачем і СДЩ. Їх рекомендується застосовувати в сухих приміщеннях (при відносній вологості повітря менше 65%). Значно більш ефективні вогнезахисні склади з використанням вермикуліту, перліту, каолінового вати і відповідних зв'язуючих.

Роботами ВНІІПО, ЦНДІБК ім. Кучеренко, Уралніістромпроекта, СПбГАСУ, ВНИПИ 'Тепло-проекту', ВНДІ ЗБВ та іншими науковими колективами України, досліджено та впроваджено у будівельну практику вогнезахисні пасти і штукатурні розчини, що пройшли відповідні вогняні випробування. Особливо вражають вогнезахисні властивості вермікулітових і перлітовий композицій. Їхня межа вогнестійкості за даними випробувань вникаючи становить 3-6 годин.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26