Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Вибір фарби для дорожньої розмітки » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Вибір фарби для дорожньої розмітки

Замовити фарбу для дорожньої розмітки можна за тел. у Києві 044 581-51-74

Забезпечення безпеки дорожнього руху - це забезпечення збереження здоров'я і життя людей, а також вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом. Розмітка доріг є одним з найважливіших елементів безпеки, організації та впорядкування дорожнього руху. Вона дозволяє збільшити пропускну здатність дороги і більш ніж на 20% зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

Із зростанням інтенсивності руху питання збереження дорожньої розмітки є визначальним при виборі матеріалу для маркування. Основою вирішення проблеми є застосування високоякісних сучасних матеріалів з тривалими термінами служби.

Забезпечення функціональної довговічності дорожньої розмітки - один з найбільш значущих показників безпечного, безперебійного та комфортного руху транспортних засобів. При цьому цілорічне наявність горизонтальної дорожньої розмітки на будь-якому з наявних в даний час типів покриття проїжджої частини автодоріг - основа підтримки пропускної здатності транспортних артерій.
Розмітка дорожнього покриття повинна відповідати таким умовам:
Хороша видимість в будь-який час доби і при різних погодних умовах;
Стійкість до змін температури, механічної та абразивної навантаженні, хімічним і метеорологічним впливів;
Забезпечення необхідного зчеплення коліс з дорогою;
Швидке висихання розмітки після нанесення;
Довговічність розмітки дороги.
Експлуатаційна навантаження і термін служби горизонтальної розмітки можна визначити наступними показниками:
Призначенням / категорією автомобільної дороги;
Інтенсивністю руху;
Шириною проїзної частини;
Призначенням ліній розмітки (тобто становищем ліній або малюнків розмітки по ширині дороги);
Наявністю викривлень і розворотів;
Якістю дорожнього покриття;
Кліматичними умовами.

Крім розмітки дорожніх покриттів дуже важливе значення набуває маркування аеродромних покриттів, руліжних доріжок і перону аеродромів.

Розмітка аеродромних покриттів безпосередньо впливає на рівень безпеки польотів, особливо в нічний час доби і при погіршенні видимості. Погана світловідбиваючі здатність маркування при складних метеорологічних умовах ускладнює точність приземлення на злітно-посадкову смугу і рулювання по стернових доріжках і перону.

Всі розмічальні знаки злітно-посадочних смуг повинні мати добре помітний колір і максимальну контрастність, як правило, вони повинні бути білого кольору. Розмітка руліжних доріжок, місць стоянки і перону повинна мати помаранчевий або жовтий колір. Контури зон обслуговування літаків розмічаються червоним кольором, а зони шляхів руху спеціальних машин - білим.
Ефективність розмітки аеродромного покриття можна визначити наступними показниками:
Хороша видимість в будь-який час доби і при різних погодних умовах;
Забезпечення зчеплення з шасі на сухому і мокрому покритті;
Зносостійкість розмітки;
Товщина нанесеного шару розмітки;
Адгезія розмічальний фарби до аеродромного покриттю;
Стійкість до змін температури, хімічних і метеорологічним впливів.

Алкідні і акрилові швидковисихаючі матові фарби. Застосовуються для розмітки асфальтових і нефтебітумних дорожніх покриттів, стоянок автотранспорту, аеродромів і т.д. Акрилові матеріали застосовуються також для розмітки бетонних покриттів. Фарби стійкі до впливу хімічних речовин, гідрометеорологічних факторів і різких перепадів температур. Мають хорошу цветоустойчивость. Володіють відмінною адгезією до підкладки і хорошою зносостійкістю, що сприяє їх досить тривалих термінів служби. Фарби можуть наноситися безповітряним або пневматичним розпиленням, спеціальним обладнанням і пристосуваннями. При температурі +20' С і вище проїзд транспорту дозволяється через 5 хвилин після нанесення розмітки. Можна наносити розмітку і при більш низьких температурах (+5' С), але швидкість висихання фарб трохи зменшиться. Фарби мають гарні світловідбиваючими властивостями. При необхідності до моменту висихання нанесена фарба для дорожньої розмітки може додаватися до неї світловідбиваючі мікросфери.

Водорозчинні швидковисихаючі матові - водорозчинні фарби з низьким вмістом летких речовин. Застосовуються для розмітки асфальтових і нефтебітумних дорожніх покриттів, стоянок автотранспорту, аеродромів і т.д. Фарби стійкі до впливу хімічних речовин, гідрометеорологічних факторів і різких перепадів температур. Мають хорошу цветоустойчивость. Володіють відмінною адгезією до підкладки і підвищеною зносостійкістю, що сприяє їх тривалих термінів служби. Фарби можуть наноситися безповітряним або пневматичним розпиленням, спеціальним обладнанням і пристосуваннями. При необхідності фарбу можна нагріти до нанесення до температури 30-60'С, що зменшує час висихання і покращує розпилювальні властивості фарб. При температурі +20' С і вище проїзд транспорту дозволяється вже через 2-4 хвилини після нанесення розмітки. Можна наносити розмітку і при більш низьких температурах (+5' С), але швидкість висихання фарб кілька зменшитися. Фарба володіє хорошими світловідбиваючими властивостями. При необхідності до моменту висихання нанесеної фарби можна додавати в неї світловідбиваючі мікросфери. Необхідно відзначити, що фарби залишаються водорозчинними після нанесення на протязі 15-20 хвилин і, отже, їх не рекомендується наносити перед дощем.

Двокомпонентні реакційно-здатні швидковисихаючі матові і напівматові високонаповнені фарби, що не містять розчинника. Застосовуються для розмітки бетонних, асфальтових і нефтебітумних дорожніх покриттів, стоянок автотранспорту, аеродромів і т.д. Мають чудовою адгезією до підкладки і відмінною зносостійкістю (не ушкоджуються при снігоприбиральних роботах). Дозволяють наносити толстослойную розмітку (до 4 мм). Можуть використовуватися з застосуванням світловідбивних мікросфер, а також кварцового піску для додання розмітці необхідної шорсткості. Фарби наносяться різними методами: від шпателя до спеціального устаткування.

Для правильного вибору розмічальний фарби необхідно визначити призначення розмітки, умови та способи нанесення, а також передбачуваний термін служби покриття.

З вищесказаного і на підставі багаторічного практичного досвіду застосування можна зробити наступні висновки: фарби для дорожньої розмітки мають хорошу зносостійкість навіть при сильному навантаженні, відрізняються гарною адгезією до різних видів покриттів та до старого маркування, довгостроково зберігають свої властивості в різних умовах експлуатації, гарантують гарну видимість маркування при різних погодних умовах і різному освітленні і зберігають ці властивості протягом всієї "тривалості життя" дорожньої розмітки.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26