Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Розчинники для фарб, види розчинників » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Розчинники для фарб, види розчинників

Розчинник для фарб служить, перш за все, для того, щоб отримати лакофарбовий складу потрібної в'язкості. За великим рахунком, практично будь-яка речовина за певних умов зможе стати розчинником для іншої речовини. Тим не менш, є кілька вимог, що пред'являються до розчинників для фарб. По-перше, їм повинна бути властива активна розчиняються здатність, по-друге, вони повинні бути нейтральними по відношенню до фарби, тобто не повинні вступати з нею в реакцію. Ну і важливо, щоб розчинники були доступними, безпечними і недорогими. Головна вимога для розчинника - щоб він випаровувався з фарби при звичайних температурах навколишнього середовища. У звичайному вигляді розчинники є легкорухливі, з яскраво вираженим запахом рідиною.
Беручи до уваги фізичні властивості розчинника, їх ділять на легколетучих, среднелетучіе і труднолетучіе. До легколетучих розчинників відноситься, наприклад, бензин і уайт-спірит (висококиплячі фракція бензину). Їх використовують для розведення емалей, лаків і олійних фарб. Сольвент також є легколетучих розчинником, найчастіше він служить для розведення спеціальних лакофарбових матеріалів (фенольних, алкідно-стирольних, поліакрілатних, алкідно-уретанових, епоксіефірних). Його головний недолік полягає в тому, що це - легкозаймистий розчинник, тому для роботи з ним слід вживати підвищені заходи безпеки.
Яскравим представником среднелетучіх розчинників відноситься гас. Його основною перевагою є те, що він швидко випаровується з поверхні, не залишаючи запаху. Гас служить для розведення масляних матеріалів і доведення лакофарбових матеріалів до потрібної консистенції. До труднолетучім можна віднести скипидар, докладніше можна дізнатися перейшовши за посиланням на сторінку товару.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26