Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Фарба для шиферу, фарба для дахів » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Фарба для шиферу, фарба для дахів

Незважаючи на те, що шифер постійно витісняється з будівельного ринку, він залишається одним з найдоступніших покрівельних матеріалів. Навіть, незважаючи на велику кількість різних покрівельних матеріалів, шифер на сьогоднішній день найбільш популярним матеріалом у пристрої покрівлі.
Для того щоб збільшити термін служби, декоративні властивості, а також значно знизити емісії азбестового пилу, азбестоцементні покрівельні листи прийнято офарблювати. Рекомендується забарвлювати шифер спеціальними морозостійкими і вологостійкість акриловими фарбами, безпосередньо, на органічних розчинниках. Варто відзначити, що розчинник допомагає глибше проникнути фарбі в поверхню шиферу, а також забезпечує більш якісне зчеплення, ніж матеріали на водній основі. Така акрилова фарба для шиферу утворює захисний шар, який довгий час оберігає матеріал від руйнувань, які бувають внаслідок атмосферних впливів (снігу, дощу, ультрафіолетового випромінювання), що підвищує його морозостійкість і знижує водопоглинання. Також пофарбувати шифер можна так званим «рідким пластиком» - матеріали на бітумній, полістирольної або вінілхлорідной основі, дані матеріали мають дуже привабливу ціну, хоча значно поступаються акриловим фарбам: вони менш атмосферостійкі, а також сильно шкідливі для здоров'я маляра.

Ділянки покрівлі, де порушений забарвлення шар, потрібно фарбувати негайно, не треба чекати чергову загальну забарвлення. Шифер - пористий матеріал, тому, якщо шиферна фарба, якою ви його покриваєте, не буде шелочестойкой (не масляної або алкидної), він швидко забрудниться і буде непривабливий вигляд. Також на незахищеному азбестоцементної шифері поселяються лишайники і мохи.
Наносити фарбу на шифер необхідно традиційним методом (валик, кисть, розпилювач) - обмежень тут немає.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26