Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Для застосування у будівництві, а також під час ремонту фарба для стін та шпалер, має серію відмінних рис. » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Для застосування у будівництві, а також під час ремонту фарба для стін та шпалер, має серію відмінних рис.

Для застосування у будівництві, а також під час ремонту фарба для стін та шпалер, має серію відмінних рис.

По-перше, фарби, які призначені для фарбування стін і шпалер екологічно безпечні. По-друге, фарби для шпалер і стін довгий час зберігають свої декоративні властивості, а також стійкі до вигоряння. По-третє, фарби для стін і виробляються, безпосередньо, з функціями гідроізоляційної мембрани - дані фарби для стін дозволять приховати невеликі тріщини, які могли виникнути після того, як була нанесена шпаклівка. По-четверте, фарби для стін є економним способом ремонту стіни, ніж, наприклад, обклеювання шпалерами. Також варто відзначити, що фарби для стін надають найкращі експлуатаційні властивості пофарбованої поверхні, ніж шпалери.

А якщо ще додати до всього цього той факт, що фарба для стін та шпалер наноситься набагато швидше інших матеріалів, то відразу ж стане очевидно, що фарба для стін та шпалер є оптимальним вибором для швидкого ремонту.

Необхідно відзначити, що фарбування шпалер і стін відмінно здійснюється акриловою фарбою. Безумовно, акрилова фарба - це хороший засіб для захисту поверхні, безпосередньо, від вологи, а зокрема при вологе прибирання приміщення. Акрилова фарба дуже швидко сохне, тому вже менше ніж через добу поверхню, яка була пофарбована, можна експлуатувати. Має це значення тоді, коли здійснюється ремонт, який створює деякі труднощі з-за перерви в роботі. Також акрилова фарба не вимагає яких-небудь особливих навичок під час виконання роботи: після того, як була виконана стандартна підготовка поверхні, фарбування стін і шпалер здійснюється за допомогою пензля, валика або розпилювача. Як правило, акрилова фарба висихає протягом 7-15 годин після того, як її завдали (якщо середня температура +20 градусів), після цього приміщення можна використовувати.

Також, безумовно, варто відзначити, що акрилова фарба відноситься до найбільш економічним, а також зручним у використанні продуктів.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26