Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Фарба для бетонних поверхонь, ніж фарбувати бетон » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Фарба для бетонних поверхонь, ніж фарбувати бетон

Ті, хто стикався з будівельними роботами, напевно знають, що іноді дуже просто заплутатися у всьому різноманітті будівельних матеріалів, які представлені сьогодні на ринку. Особливо складний вибір, коли питання стосується оздоблювальних матеріалів, так як від них залежить зовнішній вигляд вашого будинку. До таких матеріалів відносяться фарби. При виборі фарб для дому орієнтуйтеся на вид робіт, які вам належить виконати, оскільки фарби розрізняються залежно від типу поверхні, на яку їх потрібно наносити.
Фарба для бетонних підлог повинна мати певну структуру і показники якості. Якщо фарба для бетонних стін і підлоги була придбана вами, це ще не означає, що її відразу ж можна наносити на поверхню.
Існує кілька основних виробників як наприклад емаль полімерна ПС-160, якими радять фарбувати бетон за наступними принципами:
- Перед початком фарбування вам необхідно ретельно очистити поверхню від забруднень і насухо витерти її, крім того, необхідно перевірити поверхню на наявність тріщин, тому що в противному випадку фарба ляже не рівно;
- Потрібно перевірити, чи немає жирних плям або інших подібних забруднень, які потрібно ретельно знежирити для того, щоб поверхня забарвилася рівномірно і без розлучень;
- Якщо бетонне покриття було встановлено менше, ніж 3 тижні тому, фарбувати його не можна;
- Все бетонні стяжки потрібно відшліфувати і очистити.
Фарба для бетонних стін повинна зберігатися при певній температурі в щільно закритій тарі, тому що в противному випадку вона буде засихати. Наносять фарбу за допомогою спеціального валика або пензля.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26