Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Фарбування фасаду: фасадні фарби для фасаду будинку » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Фарбування фасаду: фасадні фарби для фасаду будинку

Те, що в даний час для фасадні матеріали все частіше виробляються з металу, пластику, скла та ін, в жодному разі не означає, що традиційна фарбування і штукатурка втратили своє значення. По-перше вони дуже економічні, по-друге - мають більше можливостей колірної гами й фактури, і, нарешті, вони просто незамінні при реконструкції старих будівель, де неприпустимо використання модних облицювальних матеріалів.

Фарби представляють собою однорідні суспензії пігментів у плівкоутворюючих речовинах (сполучних). Крім цих головних компонентів, що визначають основні властивості, призначення і використання фарб вони можуть містити розчинники, наповнювачі, пластифікатори, різні цільові добавки.

Фарби наносяться на поверхню тонкими шарами кистю, валиком або фарборозпилювачем, утворюючи при висиханні непрозорі плівкові або пористі покриття, що захищають поверхні, що фарбується від зовнішніх впливів (світла, вологи, хімічних реагентів) і надають їй гарний зовнішній вигляд.

При виборі фарб для замовника найбільш важливі:

а) Декоративні властивості покриття (колір, структура, ступінь блиску);

б) Експлуатаційні властивості покриття (стійкості до миття, до механічних навантажень, до забруднюючим факторів, до погодних і агресивним впливам, ремонтопридатність, довговічність, захисні властивості);

в) Спеціальні вимоги до покриттів для забезпечення особливих функцій;

г) Вартість одного м ² покриття.

Для того щоб задовольнити цим вимогам, професіонал-обробники повинен переконати замовника провести цілий комплекс доокрасочних заходів. Мета цих заходів - мінімізувати проникнення вологи в стіни.

Доокрасочние заходи включають в себе: ремонт карнизів, відливів, водостічної системи, і т.д. Необхідно провести заходи щодо гідроізоляції фундаментів, а також перевірити і при необхідності відремонтувати гідроізоляцію між цоколем і стіновий конструкцією, щоб перешкодити підйому грунтових вод. Без всіх перерахованих заходів, кошти на обробку фасадів, швидше за все будуть витрачені неефективно.

Після проведення цих заходів професіонал-обробники може приступити до вибору програми обробки фасаду. При цьому він повинен взяти до уваги цілий ряд чинників.

1. Характеристики підкладки (основи). Необхідно оцінити її Деформованість, міцність поверхневого шару, ступінь поглинання, абсорбують здатність, водневий показник pH, присутність розчинних солей і ін Для ремонтної забарвлення важливо забезпечити сумісність нового матеріалу з тим, яким фасад був оброблений раніше.

2. Барвисте покриття повинне мати необхідну еластичність, щоб бездефектної сприймати гідротермічні розширення і стиск підстави.

3. Необхідно оцінити сумарну кількість вологи, що надходить в стінну конструкцію від всіх можливих джерел. Барвисте покриття повинне мати достатню паропроникністю, щоб волога, що надходить у стіну, могла вільно випаровуватися.

4. Необхідно врахувати біологічну активність підстави, щоб визначити необхідні фунгіцидні (протигрибкові), бактерицидні, альгіцідние (протівоводорослевие) властивості нанесених покрить.

5. Газопроникність покриття. Так наприклад, для вапняних підстав покриття повинні бути проникні для СО2, щоб не перешкоджати протіканню реакції карбонізації. Навпаки, Ж / Б підстави бажано захистити від CO2 як від однієї з причин, що спричиняють їх корозію.

6. Кліматичні умови. Для визначення наприклад морозостійкості там вона має врахувати сонячну активність, характер зими і т.д.

7. Стан повітряного басейну - морський, індустріальний і т. д., забрудненість атмосфери.

Далі професіонал-обробники повинен визначити ті вимоги до матеріалів покриттів, які впливають на якість та терміни проведення оздоблювальних робіт. До числа цих вимог належать:

- Технологічні вимоги (тиксотропної, зручність нанесення, що вкриває здатність, забезпечення рівномірної плівки, час висихання та ін;

- Екологічна безпека матеріалу;

- Вартість матеріалу, яка забезпечує задану замовником вартість одного м ² покриття.

Фасадні фарби прийнято ділити на дві групи істотно відрізняються один від одного, як за споживчими властивостями, так і з технологічних ознаками - фарби на органічних розчинниках і водорозчинні.

Фарби на органічних розчинниках:

Постійне посилення законодавства з охорони навколишнього середовища привело до значного витіснення в останні роки традиційних фарб на органічних розчинниках більш екологічно чистими - водорозчинними фарбами. Однак органоразбавляемые фарби досить часто використовуються в будівництві завдяки високій якості покриттів і відносному зручності застосування. За різними оцінками їх частка в загальному обсязі споживання будівельних фарб стабілізувалася на рівні 20-30%. В даний час органоразбавляемые фарби включені в програми більшості провідних виробників лакофарбових матеріалів. Найчастіше в якості розчинника в сучасних органоразбавляемых фарбах застосовують щодо нізкотоксічний уайт-спірит, хоча іноді застосовують і токсичні розчинники (наприклад, сольвент і ксилол). Крім токсичності наслідком застосування у складі фарб органічних розчинників є їх горючість, а також характерний, часто достатньо сильний запах приміром емаль КО-168.

З появою водоразбавляемых фарб прийнято вважати, що фарби на органічних розчинниках мають по порівнянні ними всього дві незаперечні переваги. Перша перевага - можливість застосування при негативних температурах (за матеріалами деяких виробників до -20 ° С). Друга перевага - полягає в тому, що свеженанесенное, ще не стабілізована покриття не може бути пошкоджено дощем.

Обидва ці переваги дозволяють істотно розширити сезонність поведінки робіт, продовживши її на весну й осінь. Теоретично можливе застосування таких фарб і в зимовий період, однак це пов'язано з рядом технологічних складнощів, пов'язаних з необхідністю попереднього відтавання і осушення підкладки.

Досить потужний імпульс до використання органоразбавляемых фарб дало застосування як пленкообразователя спеціальний термопластіковой акрилової смоли Пліоліт (PLIOLIT - торгова марка The Goodyear Tire & Rubber Co, USA).

Природно фарби на пліолітових смолах володіють всіма перерахованими вище перевагами органоразбавляемых фарб, що проте не є головним. Головне ж полягає в тому, що вони утворюють достатньо хороше покриття, порівнянне з тими, які можна отримати із застосуванням водоразбавляемых фарб найостанніших поколінь.

Водорозчинні ФАРБИ:

Водорозчинні фарби відносяться до числа найбільш екологічно сприятливих, високоякісних, економічних, а тому найбільш поширених будівельних фарб. Частка їх споживання сягає 70 - 80%. За типом связуещего водорозчинні фасадна фарба останніх поколінь розбивають на декілька класів: фарби на основі водної дисперсії акрилових смол (акрилові латексні фарби); фарби на основі рідкого калійного скла (силікатні фарби) і фарби на основі водної дисперсії силіконових смол (силіконові фарби), а також мінеральні фарби на основі цементу (цементні фарби) і на основі гашеного вапна (вапняні фарби).

Акрилові латексні фарби складають левову частку всіх водоразбавляемых фарб. Серед них в силу своєї економічності найбільшого поширення набули фарби на основі акрилових сополімерів - з вінілакріловимі, стіролакріловимі, акрілосіліконовимі та ін пленкообразователя. Значно рідше застосовують фарби на основі чистих акрилатів, які володіють підвищеними експлуатаційними характеристиками, але й більш високою ціною.

Для отримання якісного фінішного покриття акрилові латексні фарби зазвичай наносять в два шари. При цьому покриття виявляється досить еластичним і здатні перекривати тріщини в підставі шириною до 1 мм.

Паропроникність акрилових латексних фарб в порівнянні з іншими водорозчинні фарбами невелика (при товщині плівки 200 мкм - приблизно 0,0003 мг / (м год Па). Найбільш високою паропроникністю володіють фарби на основі кремнійорганічних сополімерів акрилу - в 2-3 рази вище, ніж фарби на основі інших акрилових сополімерів.

Важливою властивістю акрилових фарб є низька проникність покриття для СО2. Тому вони досить успішно захищають від корозії армований бетон. Необхідно пам'ятати, що акрилові фарби можна наносити на лужні підстави (бетон, штукатурки тощо) не раніше, ніж через 30 днів після закінчення робіт з їх пристрою. Для більш ранньої фарбування можна застосовувати тільки силіконові фарби (див. нижче), але при цьому необхідно прораховувати економічну доцільність, оскільки вони істотно дорожче акрилових.

Технологічні та експлуатаційні властивості акрилових латексних фарб величезною мірою залежать від вмісту зв'язуючого. У досить якісних фарбах сполучна становить не менше 15% обсягу, а у фарбах найбільш високого класу доходить до 40% і більше. Але в той же час, слід мати на увазі, що чим вище відсоток сполучного, тим нижче паропроникність що виходить покриття. Інший дуже важливий показник - сухий залишок - для якісних акрилових латексних фарб не повинен бути менше 45-50% за об'ємом.

Обидва перерахованих показника в значній мірі впливають на ціну фарби. Дешеві латексні фарби (нижче 2 $ / кг) володіють високим витратою (кг / м ²) і низькою довговічністю, тому їх застосування економічно не виправдане.

Отже, якщо необхідно створити досить якісне, стійке до забруднення покриття, до якого не пред'являються високі вимоги по паропроникності, то застосування акрилової фарби найбільш доцільно. Якщо до покриття пред'являються високі вимоги по паропроникності (наприклад, фарбування будинків з поганою гідроізоляцією фундаментів) доцільно застосувати фарбу з суміші акрилових сополімерів з дисперсією силіконових смол. У цих випадках також використовують силікатні або силіконові фарби.

Силікатні фарби відносяться до мінеральних фарб. Незначна кількість полімеру (менше 5%) забезпечує їм стійкість при зберіганні й можливість застосування в однокомпонентної варіанті. Силікатна фарба зчіплюється з підставою з допомогою двоступеневої хімічною реакцією. На першій стадії сполучна - рідке калійне скло - реагує з двоокисом вуглецю в повітрі, утворюючи силікагель. На другій стадії силікагель за допомогою хімічної реакції зчіплюється з кам'яним підставою. Для вирівнювання всмоктуючої здатності підстави під силікатними фарбами застосовують силікатна грунтовку також на основі рідкого калійного скла.

Силікатні фарби застосовуються виключно для фарбування мінеральних поверхонь, наприклад, мінеральних штукатурок, а також поверхонь, раніше забарвлених вапняною, цементної або силікатною фарбою. Що стосується полімерних матеріалів, то вони перешкоджають зчепленню рідкого калійного скла з основою й, отже, погіршують адгезію силікатної фарби. Тому поверхні, раніше пофарбовані акриловими фарбами або алкідними, попередньо очищають від слідів раніше нанесених покриттів. Більшість полімерних фарб також важко сумісні з силікатними фарбами.


Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26