Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Обробка деревини антисептиком » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Обробка деревини антисептиком

Повсюдне застосування при будівництві будинків дерев'яних конструкцій та елементів накладає певні вимоги до їх довговічності, яка напряму залежить від застосовуваних заходів з захисту деревини від впливу підвищеної вологості, температури й ушкодження грибками, цвіллю і комахами. У комплекс захисних заходів входить і обробка деревини антисептиком, що дозволяє отримати середній термін експлуатації конструкцій з дерева до 20років, і є надійною профілактикою проти гниття.

Строго рекомендується застосування антисептика для дерева ще в процесі виробництва пиломатеріалів, і особливо перед укладанням на зберігання. У цьому випадку обробка деревини антисептиком буде найбільш ефективною. Серед безлічі спеціальних сумішей для захисту деревини можна виділити наступні види антисептиків: невимиваемие, трудновимиваемие, легковимиваемие і вимиваються. А також існують види антисептиків, колективні за типом розчинника: розчинники органічного походження (уайт-спірит), маслорастворімие, водорозчинні дисперсії органічних полімерів.

Своєчасне застосування антисептиків сприяє збереженню зовнішнього вигляду і кольору деревини при впливі ультрафіолету і несприятливих погодних факторів. Найчастіше для первинної обробки застосовуються антисептики просочення (грунтовки), зазвичай водорозчинні, що дозволяє робочої речовини проникнути досить глибоко в деревину. Такі види антисептиків дуже швидко висихають, утворюючи на поверхні деревини паропроникна плівку, що ідеально підходить для обробки конструкцій всередині приміщень. Слід враховувати, що обробка деревини антисептиком в області відкритих торців повинна виробляється до повного насичення.

Другим етапом захисту деревини після того, як було застосовано антисептики просочення, є нанесення фінішного покриття, яке являє собою еластичну водовідштовхувальну плівку, не тільки захищає від впливу вологості, але і надають декоративний вигляд самому виробу, тому такі види антисептиків отримали назву декоративних. Широко відомими декоративними антисептиками є алкідні лаки, що дозволяють не тільки гарантовано захистити поверхню деревини від поразки, але також зімітувати дорогі сорти деревини.Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26