Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/system/cron.php): failed to open stream: Permission denied in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 279 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 280 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 281 Warning: fopen(/var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/cache/informer_1_thermo.tmp): failed to open stream: in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 337 Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 338 Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/transfer/data/www/thermo-shield.com.ua/engine/modules/functions.php on line 339 Информация » :: thermo-shield.com.ua ::

 
Продукты
Прайс-лист
Заказ продукции
Сертификаты
Rambler's Top100
 
Главная О компании Изобретение Особенности Исследования Объекты Контакты
   

Антипірени та вогнезахисні фарби

Для підвищення вогнестійкості матеріалів використовують спеціальні речовини - антипірени. Застосування антипіренів базується на плавленні при дії вогню на матеріал легкоплавких речовин, що вводяться в склад матеріалу, (наприклад, солей борної кислоти - бури, Na2B407, солей фосфорної та кремнієвої кислот: Діаммоній фосфат, амофос, сірчанокислий амоній), або на розкладанні при нагріванні речовин , що виділяють гази, які не підтримують горіння, (наприклад, аміак, сірчистий газ). У першому випадку частина тепла витрачається на плавлення антипіренів, що підвищує температуру займання, у другому - негорючі гази, що виділяються при розкладанні солей, перешкоджають поширенню полум'я. 

Вогнезахисні пасти і штукатурки

Основна відмінність вогнезахисних паст і штукатурок від звичайних цементно-піщаних шпатлівок і розчинних штукатурних сумішей - це відсутність в якості сполучного портландцементу і заповнювача у вигляді кварцового піску. Як відомо, портландцемент при твердінні поряд з гідросилікатів, гідроалюмінатамі і гідроферрітамі виділяє гідроксид кальцію, який при дії температур понад 550оС розкладається. При гасінні пожежі водою (або просто в контакті з вологим повітрям) йде зворотна реакція, при цьому продукт гідратації збільшується в об'ємі в 2 рази. Гашене вапно 'рве' поверхневий шар, утворюються 'дутики', тріщини, які сприяють проникненню вогню всередину конструкції. Суміші з використанням кварцового піску також не вогнестійкі.

Фарбування шпалер, фарба для шпалер

Якщо йде ремонт і поверхня стелі та стін обклеюється шпалерами, будь то флізелінових або скло-волокнистих, необхідно поверхню цих шпалер покрити додатковим шаром спеціальної фарби.
Це робиться для того, щоб поверхня, покрита шпалерами (особливо на стелі) стала більш гладкою і презентабельною.
У будівельних магазинах для цих цілей продається фарба для шпалер.

Вибір фарби для дорожньої розмітки

Забезпечення безпеки дорожнього руху - це забезпечення збереження здоров'я і життя людей, а також вантажів, що перевозяться автомобільним транспортом. Розмітка доріг є одним з найважливіших елементів безпеки, організації та впорядкування дорожнього руху. Вона дозволяє збільшити пропускну здатність дороги і більш ніж на 20% зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод.

Із зростанням інтенсивності руху питання збереження дорожньої розмітки є визначальним при виборі матеріалу для маркування. Основою вирішення проблеми є застосування високоякісних сучасних матеріалів з тривалими термінами служби.

Розчинники для фарб, види розчинників

Розчинник для фарб служить, перш за все, для того, щоб отримати лакофарбовий складу потрібної в'язкості. За великим рахунком, практично будь-яка речовина за певних умов зможе стати розчинником для іншої речовини. Тим не менш, є кілька вимог, що пред'являються до розчинників для фарб. По-перше, їм повинна бути властива активна розчиняються здатність, по-друге, вони повинні бути нейтральними по відношенню до фарби, тобто не повинні вступати з нею в реакцію. Ну і важливо, щоб розчинники були доступними, безпечними і недорогими. Головна вимога для розчинника - щоб він випаровувався з фарби при звичайних температурах навколишнього середовища. У звичайному вигляді розчинники є легкорухливі, з яскраво вираженим запахом рідиною.
Беручи до уваги фізичні властивості розчинника, їх ділять на легколетучих, среднелетучіе і труднолетучіе. До легколетучих розчинників відноситься, наприклад, бензин і уайт-спірит (висококиплячі фракція бензину). Їх використовують для розведення емалей, лаків і олійних фарб. Сольвент також є легколетучих розчинником, найчастіше він служить для розведення спеціальних лакофарбових матеріалів (фенольних, алкідно-стирольних, поліакрілатних, алкідно-уретанових, епоксіефірних). Його головний недолік полягає в тому, що це - легкозаймистий розчинник, тому для роботи з ним слід вживати підвищені заходи безпеки.
Яскравим представником среднелетучіх розчинників відноситься гас. Його основною перевагою є те, що він швидко випаровується з поверхні, не залишаючи запаху. Гас служить для розведення масляних матеріалів і доведення лакофарбових матеріалів до потрібної консистенції. До труднолетучім можна віднести скипидар, докладніше можна дізнатися перейшовши за посиланням на сторінку товару.

Фарба для шиферу, фарба для дахів

Незважаючи на те, що шифер постійно витісняється з будівельного ринку, він залишається одним з найдоступніших покрівельних матеріалів. Навіть, незважаючи на велику кількість різних покрівельних матеріалів, шифер на сьогоднішній день найбільш популярним матеріалом у пристрої покрівлі.

Для застосування у будівництві, а також під час ремонту фарба для стін та шпалер, має серію відмінних рис.

Для застосування у будівництві, а також під час ремонту фарба для стін та шпалер, має серію відмінних рис.
По-перше, фарби, які призначені для фарбування стін і шпалер екологічно безпечні. По-друге, фарби для шпалер і стін довгий час зберігають свої декоративні властивості, а також стійкі до вигоряння. По-третє, фарби для стін і виробляються, безпосередньо, з функціями гідроізоляційної мембрани - дані фарби для стін дозволять приховати невеликі тріщини, які могли виникнути після того, як була нанесена шпаклівка. По-четверте, фарби для стін є економним способом ремонту стіни, ніж, наприклад, обклеювання шпалерами. Також варто відзначити, що фарби для стін надають найкращі експлуатаційні властивості пофарбованої поверхні, ніж шпалери. 

Фарба для бетонних поверхонь, ніж фарбувати бетон

Ті, хто стикався з будівельними роботами, напевно знають, що іноді дуже просто заплутатися у всьому різноманітті будівельних матеріалів, які представлені сьогодні на ринку. Особливо складний вибір, коли питання стосується оздоблювальних матеріалів, так як від них залежить зовнішній вигляд вашого будинку. До таких матеріалів відносяться фарби. При виборі фарб для дому орієнтуйтеся на вид робіт, які вам належить виконати, оскільки фарби розрізняються залежно від типу поверхні, на яку їх потрібно наносити.
Фарба для бетонних підлог повинна мати певну структуру і показники якості. Якщо фарба для бетонних стін і підлоги була придбана вами, це ще не означає, що її відразу ж можна наносити на поверхню.

Фарбування фасаду: фасадні фарби для фасаду будинку

Те, що в даний час для фасадні матеріали все частіше виробляються з металу, пластику, скла та ін, в жодному разі не означає, що традиційна фарбування і штукатурка втратили своє значення. По-перше вони дуже економічні, по-друге - мають більше можливостей колірної гами й фактури, і, нарешті, вони просто незамінні при реконструкції старих будівель, де неприпустимо використання модних облицювальних матеріалів.

Обробка деревини антисептиком

Повсюдне застосування при будівництві будинків дерев'яних конструкцій та елементів накладає певні вимоги до їх довговічності, яка напряму залежить від застосовуваних заходів з захисту деревини від впливу підвищеної вологості, температури й ушкодження грибками, цвіллю і комахами. У комплекс захисних заходів входить і обробка деревини антисептиком, що дозволяє отримати середній термін експлуатації конструкцій з дерева до 20років, і є надійною профілактикою проти гниття.

Наша продукция:


Объекты Interieur:

 Новости
08.04.2010
На рынке Украины появился фальшивый Термо - Шилд.
07.04.2010
Сайт вновь функционирует.
21.09.2008
На сегодняшний день покрытие Thermo-Shield нанесено на более чем 500 объектов, которые расположены по всей территории Украины.
31.07.2008
Внимание! 3 апреля 2008 года в г.Киеве состоится семинар на тему : "Область применения, уникальные свойства, характеристики, эффект энергосбережения защитного покрытия "Термо-Шилд". Семинар будет проводится немецкой стороной. За справками обращатся по тел. 417-02-84, 233-02-82.
09.06.2008
Государственная инспекция по энергосбережению поддерживает применение «Thermo-Shield» в строительстве


© Copyright 2003-2010, ООО "Инновационная компания "Технофор" | тел +380 (44) 222-61-89, факс +380 (44) 568-73-26